Domů

Adopce - Victor Ingaso Muchesia

Zpět
Číslo dítěte: 41121
Chlapec,
Není adoptován
Město, čtvrť: Eldoret Langas
Země: Kenya
Matka: Jackline Olesia, nar. 1979, v zemědělství
Otec: Josphat Muchesia, nar. 1970, hlídač
Opatrovník: -
Popis situace: Victor má 2 sourozence: Pelepetwa a Derrick (41118), kteří chodí do školy. Žijí s matkou na vesnici. Nejstarší bratr žije s otcem, který je hlídač v Nairobi. Doma vaří na dříví, svítí petrolejkou a vodu odebírají z vodovodu. Victor je zdravý.
Kontakt: Petra Augustová, petra.augustova@adopceafrika.cz, tel. +420 604 627 800

Projekt „Adopce afrických dětí na dálku“ zprostředkovává keňským chudým dětem přístup ke vzdělání, aniž by je vytrhoval z přirozeného prostředí vlastní komunity. Tento projekt běží již od roku 2002 a pomohl více než 3 500 dětem. Základní částka na podporu jednoho dítěte činí 7200 Kč (300 Eur) za rok.

Jak projekt funguje je popsáno v podrobnějších informacích. Pokud již máte vybrané konkrétní dítě z databáze, zde je vysvětleno jak postupovat a „adoptovat“ africké dítě na dálku.

Adoptovaným dětem můžete také zajistit zdravotní pojištění, ve kterém je jim poskytnuta lékařská péče po celý rok.

Součástí projektu je Klub přátel Adopce, v rámci kterého je možné podpořit vzdělání keňských dětí jednorázovými platbami kdykoliv během roku.

Pokud jste „adoptivním rodičem“, zde najdete informace a odkazy „adoptivním rodičům“ doplňující chod adopce.

Fotogalerie a videa zachycují propagační akce na podporu projektu i reportáže z cest do Keni, které zprostředkovávají vzkazy od dětí, předávání dárků i pohled na školy a jejich zázemí.