Domů

Adopce - Ruth Gesare Magati

Zpět
Číslo dítěte: 41578
Dívka,
Dítě vyřazeno z adopce
Město, čtvrť: Nairobi Spring Valley
Země: Kenya
Matka: Angelina Chinzi, nar. 1965, zdravotní sestra
Otec: Petr Grare, nar. 1956, nezaměstnanyý
Opatrovník: -
Popis situace: Ruth se narodil 29. listopadu 1999. Matka se jmenuje Angeline Chinzi a je zdravotní sestra, zatímco otec Peter Magati je nezaměstnaný. Ruth má dva sourozence: Denis Magati a Jane Magati. Ruth si stěžuje na bolestivé klouby a brala léky proti bolesti. Žijí v jedné místnosti, která patří rodině. Dívka ráda tráví čas s přáteli a ve škole ji nejvíc baví debatní kroužek. Ráda by se stala právničkou. V roce 2018 by měla nastoupit do 4. ročníku střední školy.
Kontakt: Hana Jodasová, hana.jodasova@adopceafrika.cz, tel. +420 777 831 836

Projekt „Adopce afrických dětí na dálku“ zprostředkovává keňským chudým dětem přístup ke vzdělání, aniž by je vytrhoval z přirozeného prostředí vlastní komunity. Tento projekt běží již od roku 2002 a pomohl více než 3 500 dětem. Základní částka na podporu jednoho dítěte činí 7200 Kč (300 Eur) za rok.

Jak projekt funguje je popsáno v podrobnějších informacích. Pokud již máte vybrané konkrétní dítě z databáze, zde je vysvětleno jak postupovat a „adoptovat“ africké dítě na dálku.

Adoptovaným dětem můžete také zajistit zdravotní pojištění, ve kterém je jim poskytnuta lékařská péče po celý rok.

Součástí projektu je Klub přátel Adopce, v rámci kterého je možné podpořit vzdělání keňských dětí jednorázovými platbami kdykoliv během roku.

Pokud jste „adoptivním rodičem“, zde najdete informace a odkazy „adoptivním rodičům“ doplňující chod adopce.

Fotogalerie a videa zachycují propagační akce na podporu projektu i reportáže z cest do Keni, které zprostředkovávají vzkazy od dětí, předávání dárků i pohled na školy a jejich zázemí.