Domů

Aktuality


   
    

Tištěný bulletin Centra Narovinu 2 / 2017

Hledají se dobrovolníci * Kdo tvoří tým Centra Narovinu? Představujeme Hanku, Lenku a Jitku * Klub přátel adopce * Hledáme adoptivního rodiče pro Gilacka * Proč jsem se přihlásila na stáž do Centra Narovinu? * Aktuálne správy z komunitného centra na ostrove Rusinga, západná Keňa * Co je nového ve fundraisingu? * Od adopce k férovému obchůdku * Férový obchůdek pomáhá dětem z komunitního centra Ostrov Naděje v Keni * Cesta na Ostrov Naděje a návštěva adoptivního syna Cindyho * Partnerství mezi českými a keňskými školami
celý článek 7. 3. 2017 |

   
    

25.3. Seminář Dobrovolníci pro rozvojovou spolupráci

Hledáme nové lidi pro náš tým dobrovolníků, především koordinátory projektu „Adopce afrických dětí“ a “Komunitní centrum Ostrov Naděje”, překladatele do AJ, dobrovolníky na zajištění výstav a propagaci projektů, zpracování videí, administrativní výpomoc, specialisty na propagaci na internet…
celý článek 2. 3. 2017 |

   
    

Veletrh neziskových organizací „Začni s neziskovkou“

23. 3. 2017 od 10:00 do 16:00 Česká zemědělská univerzita v Praze (Kamýcká 129, Praha 6 – Suchdol)
celý článek 2. 3. 2017 |

   
    

18. – 19.3. Festival Kolem světa

Festivalu Kolem světa se zúčastní šejk z Arabských Emirátů, Awad Bin Sheikh Mejrin… a také Centrum Narovinu s Férovým obchůdkem :-)

   
    

Filmový festival Expediční kamera

10.3., KD Březnice od 19.00 hod. Keňský obchůdek Centra Narovinu a putovní výstava Ostrov Naděje (Jan Šibík a Daniela Matulová) na filmového festivalu Expediční kamera.

   
    

5.2. – 5.3. – Výstava: Ostrov Naděje – Jan Šibík a Daniela Matulová

V neděli jsme nainstalovali výstavu v kavárně Pražírna (Lublaňská 676/50, Praha 2). Přijďte si dát dobrou kávu, prohlédnout si výstavu Ostrov Naděje a třeba si i koupit některou z fotografií Jana Šibíka a Daniely Matulové.

   
    

Zveme Vás na Keňský večer

Úterý 28.2. od 18:00 v Centru Narovinu. Paní ředitelka Dana Feminová se na začátku února vrátila z Keni a ráda by se s Vámi podělila o zážitky a novinky z našich rozvojových projektů i o aktuální situaci v Keni.
celý článek 20. 2. 2017 |

   
    

Cesta do Keni 2017

Sledujte měsíční pracovní cestu Dany Feminové do Keni – jako obvykle je cesta nabitá schůzkami, poradami a nejrůznějšími setkáními. Plán cesty: Nairobi – Komunitní centrum Ostrov Naděje na Rusinga Island – setkání koordinátorů v Mombase – Nairobi.

   
    

17.1. – 24.2. – Soběslav – Výstava Můj svět: Všední radosti očima keňských dětí

Výstava fotografií pořízených žáky osmé třídy základní školy „Island of Hope Humanist School“ v komunitním centru Ostrov Naděje v Keni na přelomu ledna a února 2016. Vernisáž proběhne v úterý 17.v ledna od 17:00 v knihovně v Soběslavi.

   
    

6.1. – 26.1. – Pozvánka na výstavu „Pohled na život“

Alina Ushcheka (Gloria Mundi). Působivé fotografie z jedinečných míst na zemi. Vernisáž v pátek 6.1. v 18 h. X-Foto Gallery, Hybernska 24, Praha 1. Výtěžek z prodeje fotografií bude věnován na charitativní účely Centra Narovinu.