Domů

Adopce - Feanniace Otieno David

Zpět
Číslo dítěte: 53136
Chlapec, 3 roky
Adoptován
Dítě z Ostrova Naděje
Feanniace Otieno David je v programu adopce od roku 2023 a navštěvuje školu Island of Hope Humanist School.
Město, čtvrť: Rusinga West Ufira
Země: Kenya
Matka: Winnie Akinyi, nar. 1987, žena v domácnosti
Otec: Davie Oluoch Ochieng, nar. 1986, rybář
Popis situace: Feanniace je jedináček, otec se živí rybolovem a matka je v domácnosti. Chlapec má rád fotbal a v lednu 2024 by měl nastoupit do školky na ostrově Naděje Rusinga. Jeho podpora stojí 2.400 Kč / 100 EUR za jedno školní období.
Kontakt: Monika Hubičková, , tel. +420 777 693 209

Projekt „Adopce afrických dětí na dálku“ zprostředkovává keňským chudým dětem přístup ke vzdělání, aniž by je vytrhoval z přirozeného prostředí vlastní komunity. Tento projekt běží již od roku 2002 a pomohl více než 3 500 dětem. Školné na základní škole činí 7200,- (300 EUR) / rok a na střední škole, vysoké škole a v sirotčinci je to 16800,- Kč (660 EUR). Platbu je možné si rozložit i do více splátek.

Jak projekt funguje je popsáno v podrobnějších informacích. Pokud již máte vybrané konkrétní dítě z databáze, zde je vysvětleno jak postupovat a „adoptovat“ africké dítě na dálku.

Adoptovaným dětem můžete také zajistit zdravotní pojištění, ve kterém je jim poskytnuta lékařská péče po celý rok.

Součástí projektu je Klub přátel Adopce, v rámci kterého je možné podpořit vzdělání keňských dětí jednorázovými platbami kdykoliv během roku.

Pokud jste „adoptivním rodičem“, zde najdete informace a odkazy „adoptivním rodičům“ doplňující chod adopce.

Fotogalerie a videa zachycují propagační akce na podporu projektu i reportáže z cest do Keni, které zprostředkovávají vzkazy od dětí, předávání dárků i pohled na školy a jejich zázemí.