Domů

6.12. 19:00 – Benefiční vánoční koncert kapely divadla Semafor

Centrum Narovinu a Národní kulturní památka Vyšehrad vás srdečně zvou na benefiční vánoční koncert kapely divadla Semafor.

Centrum Narovinu už 18 let organizuje program Adopce afrických dětí – projekt pomoci na dálku, který od roku 2003 pomohl více než 4 000 dětem. Jedním z adoptivních rodičů je i divadlo Semafor, které jedno dítě dlouhá léta podporovalo a loni dovedlo až do dospělosti a k úspěšnému ukončení střední školy.

Kapela divadla Semafor vám v komorním sále Starého purkrabství odehraje svůj vánoční koncert, jehož výtěžek podpoří vzdělání dětí v Keni.

Těšit se můžete na jazzík, swing a písničky Jiřího Suchého…

Složení kapely: Vladimír Vandrovec - kytara, Jakub Přibyl - klavír, David Vorbel - saxofon, Vratislav Placheta - bicí, Olga Patková - zpěv

Vstupné: 250,- Kč. Vstupenky k zakoupení zde.

Myslíme i na ty, kteří to mají do Prahy daleko, jsou nemocní, v karanténě nebo se nebudou moci zúčastnit… A tak bude zajištěn i online přenos koncertu.

Online vstupenky si můžete zakoupit zde nebo můžete částku poslat na číslo sbírkového účtu: 107-6829480277/0100, variabilní symbol 90018, částka 250,- Kč.

Moc se těšíme na všechna osobní i online setkání…

Děkujeme za podporu
» Divadlo Semafor
» Praha Vyšehrad

PřílohaVelikost
Plakát184.13 KB
Plakát (obrázek)2.13 MB