Již třináctým rokem běží program zdravotního pojištění dětí v programu Adopce na dálku

Tento program je pro děti velkým přínosem, v Keni je zdravotní péče velmi drahá a pro rodiny dětí zapojených do programu Adopce na dálku tudíž nedostupná. Navíc nemocnice v Keni odmítají ošetřit i akutní případy, pokud nemají jistotu, že za ošetření bude zaplaceno. Chcete-li proto pro dítě udělat něco navíc, zdravotní pojištění je tím nejlepším dárkem.

Do 28.5.2021 je možnost pojistit děti v programu na období červen 2021 až květen 2022. Více zde

Klinika Ostrova Naděje na Rusinga Island v Keni je stále plná pacientů

Takto vypadá klasický den na naší klinice Ostrova Naděje. Nejčastěji lékaři řeší respirační a střevní onemocnění, malárii nebo podezření na tuberkulózu. Měsíčně tu ošetří až 2 000 pacientů, udělají 1 000 laboratorních testů a narodí se zde kolem 7 dětí… Podpořit kliniku můžete i vy, například nákupem dárkových certifikátů… Ke každému certifikátu je přiložen náramek z kůže zdobený korálky, určitě tak potěší nejen vás, ale třeba i vaše blízké, kterým můžete tento symbolický dárek věnovat a podpořit tak zdravotní péči v Keni. Děkujeme.❤️ Dárkové certifikáty podporující zdraví

Slavíme osmnáctiny Adopce afrických dětí krásnými příběhy

Projekt Adopce na dálku oslavil v roce 2020 plnoletost – krásné osmnáctiny. Slavíme krásnými online příběhy, od listopadu zveřejňujeme každý týden jeden příběh podporovaného dítěte a jeden příběh „Děkujeme za podporu.“ Všechny příběhy najdete na našich stránkách nebo facebook.com/CentrumNarovinu.

Podpora vzdělání má smysl! Připojíte se také?


Komunitní centrum Ostrov Naděje můžete podpořit i dárcovskou sms přímo z vašeho mobilního telefonu
Centrum Narovinu na Facebooku
Centrum Narovinu na Instagramu
Děkujeme za podporu.