PF 2022

Vážení adoptivní rodiče, vážení příznivci a přátelé Centra Narovinu,

přejeme Vám poklidný zbytek roku a do nového jen to dobré, hlavně hodně zdraví a radostí. Děkujeme za Vaši podporu, všechna osobní i online setkání a těšíme se na další společnou cestu.

Vaše Centrum Narovinu Více zde

Centrum Narovinu najdete na nové pražské adrese

Jsme přestěhováni a nově nás najdete na adrese: Oldřichova 21, 128 00 Praha 2, (mapa). Ještě ale nemáme úplně vybaleno a nefunguje nám topení, pohybujeme se proto částečně mezi kanceláří a home office, než se za námi vypravíte, prosíme, raději se předem domluvte na telefonu 777 831 836 nebo e-mailu info@centrumnarovinu.cz, děkujeme. Držte nám palce, ať vše brzy zvládneme a můžeme vás k nám pozvat na kávu a čaj.

Dárek pro Ostrov Naděje k 18. narozeninám

Ostrov Naděje letos slaví krásnou plnoletost a my mu věnujeme 18 symbolických akcí. Pokud se chcete připojit ke všem gratulantům, pošlete mu vánoční dárek. Podpoříte tak vzdělání a zdravotní péči dětí Ostrova Naděje. Za příspěvek ve výši 100,- Kč koupíme jednu moskytiéru, 200,- Kč zajistí jednomu dítěti potřebnou léčbu běžných nemocí, 300,- Kč je na školní potřeby na celý rok, 400,- Kč pokryje jednomu dítěti specializované vyšetření, 500,- Kč přispěje na učebnice a kvalitnější výuku, 1 000,- Kč stojí matrace, za 2 000,- Kč pořídíme nábytek do třídy pro jedno dítě a 5 000,- Kč pokryje jednomu dítěti školné na jedno školní období včetně ubytování a stravování. Více zde


Komunitní centrum Ostrov Naděje můžete podpořit i dárcovskou sms přímo z vašeho mobilního telefonu
Centrum Narovinu na Facebooku
Centrum Narovinu na Instagramu
Děkujeme za podporu.