Domů

AKCE, z důvodu špatného počasí, ZRUŠENA 17. 5. – 16-18 hod. – Chrudim – Férový piknik v Klášterních zahradách

V rámci programu jsme si pro Vás společně s rodinným centrem Mama klub Chrudim a Mlsným Peciválem nachystali ochutnávky fairtradového občerstvení (káva, čaj, džus apod.). Můžete se tak při ochutnávce kávy přenést do Indie, Asie či Ameriky. Zároveň se můžete těšit na tvořivou dílnu Ekocentra Paleta Chrudim, hry pro děti se Šancí pro Tebe, Regionální muzeum si pro Vás připravilo fairtradový zábavný kvíz a dílničku  a svůj stánek zde bude mít i Centrum Narovinu s možností zakoupení dárků s příběhem Férového obchůdku z Keni, workshopy pro děti, výstavou afrických fotografií a povídáním o životě v Keni. Již tradičně je připraveno šátkování miminek fairtradovými šátky. Celé odpoledne doladí v 16:30 hodin muzikoterapeutická pohádka v podání Markéty Havlové Příběhy měsíční duhy „Pohádka s dlouhým krkem“.

Ti z Vás, kteří rádi kuchtí, se mohou zúčastnit soutěže „O nejlepší férovou dobrotu“, a to tak, že donesou svůj výrobek připravený z fairtradových či regionálních surovin přímo na akci. Vítěz soutěže bude odměněn.

Doneste si fairtradové svačiny, deky, připravte soutěžní dobroty a přijďte spolu se svou rodinou, známými či kamarády podpořit fair trade  a prožijte s námi fajn odpoledne. Pro účastníky kampaně „Bez auta do práce i do školy 2023“ je připraven drobný dárek.

Akce  se koná pouze v případě pěkného počasí.

Těšíme se na vás!

» Více zde

Související projekty: 
PřílohaVelikost
Plakát504.22 KB