Domů

Dárkové balíčky Centra Narovinu

Chcete darovat svým zaměstnancům, firemním partnerům či blízkým dárky, které jim udělají radost a zároveň podpoří projekty v Keni? Darujte dárkové balíčky Centra Narovinu. 100% výdělku podpoří přímo děti z Ostrova Naděje na Rusinga Island v Keni.

Konkrétně bude použit na dokončení (vybavení ubytoven, tříd, laboratoří a kuchyně) a provoz střední školy, která začne fungovat od ledna 2016.

Toto komunitní centrum má mateřskou školku, základní školu, sirotčinec a zdravotní středisko, které se stará každý den už o více něž 400 potřebných dětí a 10 000 pacientů komunity ostrova Rusinga Island.

» Více informací o projektu
» Video o projektu
» Fotky z projektu

Nabízíme balíčky v různých hodnotách i provedení. Od menší varianty v celofánovém sáčku až po větší dárkové balíčky v papírových krabicích nebo košících vystlaných dřevitou vlnou.

Balíček obsahuje férovou kávu a čaj z Keni, které jsou dovezeny bez prostředníků od přímých výrobců. A také mastkové zvířátko, které pochází z výrobní dílny Ostrova Naděje na Rusinga Island v Keni a podporuje tak soběstačnost projektu, který se stará každý den už o více něž 400 potřebných dětí a 10 000 pacientů komunity ostrova.

Férová káva je velice kvalitní 100% arabica. Keňská káva je obecně považována za jednu z nejkvalitnějších. Tato má klasifikaci AA, tj. nejvyšší možný stupeň v certifikaci Coffee Board of Kenya. Pochází z oblasti Mount Kenya, kde se pěstuje v nadmořské výšce 1 700 m. Jemné pražení dává vyniknout silnému aroma, v němž se odráží divokost Afriky, a specifické, lahodné chuti s nádechem třešní a mandlí. Férový čaj z Keni je kvalitní černý čaj, který se pěstuje v čajových zahradách horských oblastí v okolí Nairobi. Díky ideálním klimatickým podmínkám, v nichž roste, je obecně pokládán za jeden z nejkvalitnějších na světě. Jeho silné, velmi příjemné aroma a lahodnou chuť výborně doplní citrón, med či mléko.

Samozřejmě rádi připravíme další balíčky přímo na míru podle vašich představ – do balíčku můžeme přidat různé mastkové výrobky – mističky či dárkové certifikáty v různých hodnotách od 100,- Kč podporujících zdraví, vzdělání či děti z komunitního centra Ostrov Naděje (více informací zde). A také různě velká balení kávy a čaje – 100 g, 250 g nebo 500 g.

Neváhejte nás kontaktovat.
Centrum Narovinu, Simona Heřtusová, mobil 608 301 270, simona.hertusova@adopceafrika.cz

1A / Dárková krabice Káva, čaj, soška v hodnotě 490,- Kč

Obsahuje férovou keňskou kávu 200 g, čaj 200 g a zvířátko z mastku pro štěstí. Baleno v dárkové papírové krabici, zboží je vystlané dřevitou vlnou.


1B / Dárková krabice Káva a soška v hodnotě 420,- Kč

Obsahuje férovou keňskou kávu 200 g a zvířátko z mastku pro štěstí. Baleno v dárkové papírové krabici, zboží je vystlané dřevitou vlnou.

1C / Dárková krabice Čaj a soška v hodnotě 390,- Kč

Obsahuje férový keňský čaj 200 g a zvířátko z mastku pro štěstí. Baleno v dárkové papírové krabici, zboží je vystlané dřevitou vlnou .


1D / Dárkový košík  Káva, čaj, soška v hodnotě 490,- Kč

Obsahuje férovou keňskou kávu 200 g, čaj 200 g a zvířátko z mastku pro štěstí. Baleno v dárkové papírové krabici, zboží je vystlané dřevitou vlnou.


2A / Dárkový balíček v celofánu - Káva, čaj, soška v hodnotě 420,- Kč

Obsahuje férovou keňskou kávu 200 g, čaj 200 g a zvířátko z mastku pro štěstí. Baleno v celofánovém sáčku.


2B / Dárkový balíček v celofánu - Káva a soška v hodnotě 320,- Kč

Obsahuje férovou keňskou kávu 200 g a zvířátko z mastku pro štěstí. Baleno v celofánovém sáčku.


2C / Dárkový balíček v celofánu - Čaj a soška v hodnotě 270,- Kč

Obsahuje férový keňský čaj 200 g a zvířátko z mastku pro štěstí. Baleno v celofánovém sáčku.


2D / Dárkový balíček celofán + dřevitá vlna - Káva, čaj, soška v hodnotě 440,- Kč

Obsahuje férovou keňskou kávu 200 g, čaj 200 g a zvířátko z mastku pro štěstí. Baleno v celofánovém sáčku, zboží je vystlané dřevitou vlnou.PřílohaVelikost
Nabídka dárkových balíčků (pdf)2.64 MB