Domů

Dárky s příběhem Centra Narovinu pomáhají dětem

Dobrý den, přátelé Férového obchůdku a Centra Narovinu,

doufáme, že se Vám daří i přes současnou komplikovanou situaci dobře.

Již šestým rokem připravujeme nabídku vánočních dárků. Originální dárky s příběhem dělají radost našim nejbližším, zaměstnancům i firemním partnerům. Uděláte radost nejen jim, ale i dětem z komunitního centra Ostrov Naděje, kam výdělek směřujeme a rozvíjíme centrum, které denně navštěvuje přes 500 dětí.

Uvědomujeme si, že letos to je pro hodně lidí, rodin i firem náročné, ani pro nás to nebude snadný rok a všechny jarní, podzimní i zimní prodejní akce nám budou, v rozvoji našich projektů, moc chybět. Proto, pokud  by Vás naše nabídka oslovila, budeme moc rádi. Detailní informace připojuji přílohou. Kompletní nabídku Férového obchůdku najdete zde.

Letošní novinkou jsou dárkové sady s keňskou kávou, černým čajem a dárkovým certifikátem podporující vzdělání dětí v Keni. Každý rok připravujeme balíčky i na míru podle vašich představ – do balíčku můžeme přidat další výrobky z Férového obchůdku (šperky, trička, tašky, …) nebo dárkové certifikáty „Daruj zdraví“, „Daruj vzdělání“ a „Daruj naději“ v různých hodnotách od 100,– Kč.

A samozřejmě rádi připravíme jen jednotilivá balení kávy a čaje 100 g, 200 g, 250 g, šperky, mastkové výrobky například do tomboly nebo k vašim již vytvořeným dárkovým balíčkům.

Budeme moc rádi, pokud tuto nabídku pošlete dál, zorganizujete hromadnou objednávku mezi přáteli nebo přímo u Vás na pracovišti či nás podpoříte pověšením banneru na Vaše stránky... Zkrátka budeme moc rádi za jakoukoliv, i symbolickou, spolupráci.

Přeji pěkné podzimní dny, hlavně hodně zdraví a budu se těšit na Vaši odpověď.

V případě jakéhokoliv dalšího dotazu mě neváhejte kontaktovat.

Simona Heřtusová

PřílohaVelikost
Dárky s příběhem478.15 KB