Domů

Firemní partnerství

„Budovat silný byznys a utvářet lepší svět nejsou konfliktní cíle – oba jsou základní ingredience dlouhodobého úspěchu.“ (William Clay Ford jr., výkonný předseda, Ford Motor Company)

Hledáme nové firemní partnery pro projekt Ostrov Naděje, komunitní centrum na Rusinga Island v Keni.

Partnerstvím v ojedinělém projektu jako je tento získávají firmy konkurenční výhody ve svém podnikání – společně s neziskovým sektorem budují společenskou odpovědnost, jsou úspěšné a zároveň prospěšné společnosti.

Proč spolupracovat právě s námi? Tento projekt je výjimečný komplexním přístupem k problémům, které řeší přímo v místě a výhradně s místní keňskou komunitou. S pomocí zkušeného týmu lidí a ověřeného know-how se přibližuje ke kompletní soběstačnosti a dlouhodobé udržitelnosti. Problémy rozvojových zemí se týkají nás všech, a je proto i na nás, snažit se důsledkům extrémní chudoby předcházet.

Jedním z trendů konkurenceschopnosti firem ve 21. století je styl řízení, který je spojován s tzv. „bojem za dobrou věc“. Zjistěte, jaké jsou možnosti spolupráce, je jich mnoho a jsme otevřeni jakýmkoliv formám.

Nabízíme vám oboustranně prospěšnou a přínosnou spolupráci. Podpořte svými zkušenostmi, finančně nebo věcným darem rozvojový projekt Ostrov Naděje – komunitní centrum na Rusinga Island v Keni, zapojte se aktivně do jeho spoluvytváření.

V případě zájmu o více detailů o projektu či o sjednání osobní schůzky prosím kontaktujte:

Dana Feminová
tel.: 777 711 911
dana.feminova@adopceafrika.cz
výkonná ředitelka, hlavní koordinátorka projektů rozvojové spolupráce