Vážení adoptivní rodiče, vážení příznivci a přátelé Centra Narovinu, přejeme Vám poklidné Vánoce a šťastný nový rok. Děkujeme Vám za dosavadní podporu a těšíme se na další společné projekty.

Vaše Centrum Narovinu


PF 2013
Centrum Narovinu na Facebooku


Kalendář Centra Narovinu 2013

Darujte kalendář a podpořte tím naše projekty
Pro své „adoptivní rodiče“, kteří v rámci projektu Adopce afrických dětí přispívají na školné nejchudším dětem z Keni, jsme opět připravili malý dárek - kalendář na rok 2013. V kalendáři najdete krásné fotografie mapující naše projekty včetně krátkých aktuálních informací. Rádi bychom nabídli možnost objednání a zakoupení kalendáře i Vám.

Pokračování zde

Mediální kampaň Centra Narovinu

V rámci projektu „Vzděláním k jednotě a partnerství lidí na celém světě“ “ aneb Afrika nevšedníma očima a podpoře grantu Evropské Unie právě běží velká mediální kampaň Centra Narovinu. Pošlete to prosím dál. Budeme rádi za každou další spolupráci a pomoc s propagací :o) Více informací včetně mediálního plánu a dalších propagačních materiálů (rozhlasové spoty, reklamní bannery, info články, inzertní rámečky...)

Najdete zde

Jeden den v životě

V říjnu byla předsedkyně Centra Narovinu Dana Feminová v Keni. Program její třítýdenní pracovní cesty byl opravdu nabitý. Pracovala v nairobské kanceláři, navštívila několik partnerských škol, zorganizovala seminář pro koordinátory Adopce na dálku, podnikla cestu na Rusinga Island i do Kauti a nakoupila nové věci do obchůdku... Jak vypadal jeden den této cesty?

Najdete zde

Ohlédnutí za projektem Adopce afrických dětí

V posledním čísle bulletinu 9/2012 vyšla příloha věnovaná ohlédnutí za projektem Adopce afrických dětí. Co dělají děti, které prošly projektem, dnes? Měl tento projekt v jejich životech nějaký smysl? A jak to vidí adoptivní rodiče u nás? O tom všem je ohlédnutí.

Pokračování zde