Pozvánka na Kurz dobrovolníků pro rozvojovou spolupráci v Africe

Máš chuť seznámit se s novými lidmi a kulturami a věnovat něco ze svých schopností a volného času pro něco smysluplného? Máš chuť zapojit se do projektů rozvojové spolupráce a výchovy zaměřených na Afriku? Zveme na semináře - dva na sebe navazující večery v  Praze v  pondělí 18.3. a v  úterý 19.3. a víkendový seminář v Choceradech u Prahy v  sobotu 23.3. a v neděli 24.3.

Více informací zde.

Klub přátel Adopce afrických dětí - projektu pomoci na dálku

Líbí se vám tento projekt, ale momentální situace vám nedovoluje adoptovat si na dálku jedno z dětí? Přesto byste si přál(a) studium dětí v Keni finančně podpořit? Tak právě pro vás je tu Klub přátel Adopce.

Více informací zde.

Voda pro Kauti

V prosinci 2012 byla dokončena třetí etapa projektu Voda pro Kauti - realizace závlahového systému. Vše bylo zdárně dokončeno a tak vám přinášíme více detailů z realizace a fotografií z oblasti.

Více informací zde.

Novinky z Rusinga Island

Jak se žije dívkám v nové budově sirotčince? Co nového se urodilo na školní zahradě? Co dělají děti ve svém volném čase? Jaké jsou plány do budoucna? Přinášíme pár aktuálních informací a novinek z Ostrova naděje od koordinátora Joashe včetně fotek a videa.

Více informací zde.


Video z Keni – rodina Bonface Muriithi Kinyua

Náš keňský koordinátor Ken Okongo nahrál krátké video z domku jednoho chlapce. Podívejte se, jak většina dětí v Keni žije...

Více informací zde.


Centrum Narovinu je také na facebooku, podpořte nás.