PF Centrum Narovinu 2014

Vážení adoptivní rodiče, vážení příznivci a přátelé Centra Narovinu,
přejeme Vám poklidný adventní čas a do nového roku hodně zdraví, radosti a spokojenosti. Děkujeme za Vaši pomoc i podporu a těšíme se na další milá setkání v novém roce.
Tým Centra Narovinu

PF 2014

Mediální kampaň Centra Narovinu DARUJME VZDĚLÁNÍ

Již tradičně věnujeme konec roku mediální kampani – letos jsme se zaměřili jen na jedno téma a tím je podpora vzdělání dětí v Keni. Velikou novinkou je možnost zaslání finanční částky kartou přes platební bránu přímo z našich stránek. Děkujeme Vám za podporu a pomoc.
V mediální kampani nás podpořili TV opravdu charitativními cenami a tak jsou spoty k vidění na TV Prima, Barrandov, Metropol i Regionální TV. Děkujeme a vážíme si podpory i dalších internetových a regionálních TV, spoty běží napříč celou naší republikou. Velkou ochotu a podporu projevila také rádia a tak spoty na téma vzdělání můžete slyšet i v několika rádiích.
Viděli jste, slyšeli jste? Líbí se Vám naše projekty? Podpořte nás! Například u charitativní kampaně rádia Applaus, kde můžeme získat spoty zdarma i během ledna.

Zaslání finanční částky kartou přes platební bránu
Děkujeme za podporu
TV Mediální plán

Nová videa a fotografie z Keni

Do fotogalerie a videí byla přidána nová videa a fotografie z podzimní cesty do Keni... Podívejte se. Více informací z této cesty a novinek z projektů najdete v lednovém tištěném bulletinu.

Fotogalerie
Videa


Centrum Narovinu je také na facebooku, podpořte nás.