Dárkové certifikáty Centra Narovinu Pošli to dál

Vážení adoptivní rodiče, příznivci a přátelé Centra Narovinu, jako další možnost podpory konkrétních projektů a dětí v Keni jsme pro vás připravili dárkové certifikáty POŠLI TO DÁL. Darovat tak můžete dětem v Keni vzdělání a zdravotní péči.

Více zde

Pozvánky na akce Centra Narovinu

Kalendář je stále plný akcí s rozvojovou tématikou.
23.5. PRAHA: Večer pro rozvoj – další setkání Klubu přátel Ostrova Naděje. Hledáme dobrovolníky a přátele, kteří by se chtěli připojit k aktivnímu spoluvytváření tohoto projektu.
27.5. BRNO: Afrika nevšedníma očima – setkání pro adoptivní rodiče i zájemce o rozvojové projekty z Brna a okolí. Novinky z projektů, promítání a povídání s koordinátory Centra Narovinu.
21.5. a 16.6. PRAHA: Centrum Narovinu se podílí na programu projektu KC12 Významné dny...slavte s námi – worskhopy s africkou tématikou, promítání, besedy, výstava fotografií.
12.6. PRAHA: Vernisáž výstavy Malujeme po síti – výstava vítězných prací nejen dětí z Keni, workshopy s africkou tématikou, aukce vítězných prací na podporu dětí z Ostrova Naděje v Keni.

Více zde

Novinky z programu Partnerství mezi českými a keňskými školami

V období leden – duben 2014 si školy vyměnily první materiály témat: země, ve které žijeme a moje škola. Velmi oceňujeme kreativitu při zpracování i radost a nadšení na jedné i druhé straně. Děkujeme.

Více zde

Nové fotografie a video z poslední cesty do Keni 3 – 4 / 2014

Ve fotogalerii se můžete podívat na aktuální fotografie z projektů (Adopce afrických dětí – projekt pomoci na dálku, Ostrov Naděje na Rusinga Island, semináře pro koordinátory adopcí i pro partnerské školy...) a do videí bylo přidáno nové video, které bylo natočeno na Rusinga Island s Kenem Okongo.

Více zde


Centrum Narovinu je také na facebooku, podpořte nás.