Dárkové balíčky Centra Narovinu

Chcete darovat svým zaměstnancům, firemním partnerům či blízkým dárky, které jim udělají radost a zároveň podpoří projekty v Keni? Darujte dárkové balíčky Centra Narovinu. 100% výdělku podpoří přímo děti z Ostrova Naděje na Rusinga Island v Keni. Balíček obsahuje férovou kávu a čaj z Keni, které jsou dovezeny bez prostředníků od přímých výrobců. A také mastkové zvířátko, které pochází z výrobní dílny Ostrova Naděje na Rusinga Island v Keni a podporuje tak soběstačnost projektu.

Více zde

Cesta za adoptivní dcerou Dianou do Keni

Když mě Lenka Čapková, po mé cestě do Keni, požádala o napsání článku do bulletinu Centra Narovinu, nevěděl jsem, jak článek pojmout. Říkal jsem si, že nikoho nebude zajímat, která místa jsem navštívil a jaké mám z cesty dojmy. V Keni jsem si pro sebe psal cestovní deník a tak mě pak napadlo napsat o dětech a školách, které jsem viděl.
Svoji cestu jsem pojal čistě jako soukromou cestu za mou podporovanou adoptivní dcerou. Netušil jsem, že při návštěvách dalších škol v Nairobi a Rusinga Island budu tak trochu fungovat jako oficiální vyslanec neziskové organizace Centrum Narovinu, pro kterou pracuji jako dobrovolný koordinátor.
Více zde

Rozhovor s Kenem Okongo

Jak jsme slíbili v tištěném červnovém bulletinu, kde byla zveřejněna zkrácená verze, přinášíme nyní celý rozhovor s Kenem Okongo, ředitelem Centra Narovinu v Keni, pořízený během jeho červnové návštěvy České republiky.
Máš rád svoji práci? Člověk nemůže přes deset let dělat něco, co ho nebaví. Moje práce mě vždycky bavila. Dává mi možnost být v kontaktu s realitou současné společnosti.
Více zde


Narovinu Afrika fest aneb 20. narozeniny Centra Narovinu

V červnu oslavilo Centrum Narovinu 20 let od svého založení a při té příležitosti byl uspořádán dvoudenní multikulturní festival s opravdu bohatým programem.
Podařila se nám krásná oslava, děkujeme, že jste u toho byli s námi a těšíme se na další společné roky.
Vaše Centrum Narovinu
Více zde


Centrum Narovinu je také na facebooku, podpořte nás.