PF 2016

Přejeme Vám krásné svátky vánoční a jen to dobré do nového roku. Děkujeme za dosavadní podporu a přízeň a těšíme se na společnou cestu i v novém roce.

Centrum Narovinu

Sbírka Ostrov Naděje

Vánoční a novoroční sbírka na dokončení kuchyně s jídelnou pro už 500 dětí Ostrova Naděje na Rusinga Island v Keni.
Projekt Ostrova Naděje je domovem 80 sirotků a dalších 320 dětí z těch nejchudších a nejpotřebnějších rodin malého ostrova uprostřed Viktoriina jezera, které sem každý den dochází do školky a školy. Od února 2016 k nim přibudou také studenti nové Střední školy, kterou právě stavíme.
Více zde

Férový obchůdek E-shop

Mastkové výrobky, káva a čaj z Keni, dárkové certifikáty a balíčky - vše můžete nakoupit během celého roku přes náš e-shop. Výrobky jsou nakoupeny přímo od keňských výrobců a dovezeny do našeho e-shopu, tzn. bez prostředníků. 100% výdělku podpoří děti z komunitního centra Ostrov Naděje na Rusinga Island v Keni. Děkujeme za podporu.
E-shop: www.centrumnarovinu.cz/ferovy-obchudek


Sbírka foťáků

Děti v Keni, a především ty z našeho komunitního centra Ostrov Naděje, velmi rady fotí. Chceme proto pro ně na konci ledna udělat fotografický workshop a ze vzniklých fotografií uspořádat po návratu z Keni výstavu. Potřebujeme ale vaši pomoc... předem děkujeme za podporu.
Více zde


Adopce afrických dětí – projekt pomoci na dálku

Pomáhá projekt jen jednotlivým dětem nebo celým rodinám a komunitám? Podívejte se na rozhovory s mladými lidmi, kteří naším programem prošli... Změnil projekt jejich život? Pomohl jim na cestě za jejich sny? Byl pro ně přínosem?
Více zde


Energie kalendáře plná silných dětských příběhů

Můj svět – moje energie, takový je podtitul kalendáře společnosti Europe Easy Energy pro rok 2016. Věnovaný je dvanácti dětem z Keni, kterým společnost prostřednictvím naší organizace financuje vzdělávání. Přinášíme první lednový příběh malého Gillacka a postupně každý měsíc budeme odkrývat další příběhy.
Více zde


Extra platby pro děti v projektu Adopce na dálku

Děti v programu adopce na dálku a jejich rodiny zažívají nejrůznější životní situace a většinou se o ně podělí se svým adoptivním rodičem v dopisech. Pokud se jedná o nějaký urgentní problém, tak se z pravidla rodina obrátí přímo na koordinátora, který má dítě na starosti, a požádají o radu.
Více zde


Centrum Narovinu je také na facebooku, podpořte nás.