Festival Střípky pěti kontinentů v ZOO Jihlava

Zastavte se za námi v neděli 28. srpna do ZOO Jihlava. U našeho stánku si budete moci zakoupit věci z férového obchůdku, nebo se s dětmi zapojit do workshopů. Můžete nám také přinést knihy nebo hudební nástroje do sbírky pro Ostrov Naděje v Keni. Děkujeme a těšíme se.
Více zde

Sbírka pro Keňu je v plném proudu

Až do 31.8. můžete komunitnímu centru Ostrov Naděje darovat knihy v angličtině, počítače/notebooky v dobrém stavu, šicí stroje nebo hudební nástroje. Věci můžete zasílat či nosit do Centra Narovinu na adresu Sokolská 32, Praha 2 (blízko metra I. P. Pavlova) od pondělí do pátku od 9:00 do17:00 hod. Děkujeme.
Více zde

Pozvánka pro firmy – Férová snídaně s vůní Afriky

Hledáme nové firemní partnery pro projekt Ostrov Naděje, komunitní centrum na Rusinga Island v Keni. Zajímá Vás rozvojová spolupráce? Podporuje Vaše firma smysluplné projekty? Zapojte se do projektu, který je výjimečný komplexním přístupem k problémům, které řeší přímo v místě a výhradně s místní keňskou komunitou.
Více zde


Cesta plná překvapení – „adoptivní paní učitelka“ v Keni

Strávit jakožto učitelka část prázdninového volna ve škole? Dost „ujetý“ nápad, že? Ale zkusila jsem to a nemohu si to vynachválit… O Centru Narovinu jsem se dozvěděla před 9 lety, když naše škola adoptovala prostřednictvím této organizace jedno keňské děvče. Od té doby sleduji jejich aktivity, několikrát jsem také byla na besedě s keňskými koordinátory adopcí. A musím dodat, že vše sleduji s údivem, zvlášť to, co dokázali vybudovat na ostrově Rusinga ve Viktoriině jezeře, projekt nazvaný Island of Hope – Ostrov naděje.
Více zde


Férový obchůdek Centra Narovinu

I letos pro Vás připravujeme speciální vánoční nabídku – nezapomeňte při vybírání dárků svým nejbližším, zaměstnancům či firemním partnerům na Férový obchůdek Centra Narovinu. Nabízíme direct trade dárky s příběhem, které udělají radost a zároveň podpoří projekty v Keni.
V čem tkví výjimečnost naší keňské kávy a čaje?
Více zde


Centrum Narovinu na Facebooku
Centrum Narovinu na Instagramu
Děkujeme za podporu.