Domů

Adopce - Ashley Nicole Daniel

Zpět
Číslo dítěte: 53129
Dívka, 4 roky
Adoptována
Dítě z Ostrova Naděje
Ashley Nicole Daniel je v programu adopce od roku 2023 a navštěvuje školu Island of Hope Humanist School.
Město, čtvrť: Rusinga West Ufira
Země: Kenya
Matka: Emilly Akinzi Daniel, nar. 1988
Otec: dead
Popis situace: Ashley má čtyři sourozence, rodina žije v hliněném domě a vaří na ohništi. Její otec zemřel, proto je na zajištění domácnosti Ahlyina matka sama. Živí se prodejem ryb. Rodina Ashley je velmi složitá. Dívka by měla nastoupit do školky na ostrově Naděje Rusinga. Pomůžete Ashley, její podpora stojí 2.400 Kč / 100 EUR za jedno školní období.
Kontakt: Bohunka Dusíková, , tel. +420737862145

Projekt „Adopce afrických dětí na dálku“ zprostředkovává keňským chudým dětem přístup ke vzdělání, aniž by je vytrhoval z přirozeného prostředí vlastní komunity. Tento projekt běží již od roku 2002 a pomohl více než 3 500 dětem. Školné na základní škole činí 7200,- (300 EUR) / rok a na střední škole, vysoké škole a v sirotčinci je to 16800,- Kč (660 EUR). Platbu je možné si rozložit i do více splátek.

Jak projekt funguje je popsáno v podrobnějších informacích. Pokud již máte vybrané konkrétní dítě z databáze, zde je vysvětleno jak postupovat a „adoptovat“ africké dítě na dálku.

Adoptovaným dětem můžete také zajistit zdravotní pojištění, ve kterém je jim poskytnuta lékařská péče po celý rok.

Součástí projektu je Klub přátel Adopce, v rámci kterého je možné podpořit vzdělání keňských dětí jednorázovými platbami kdykoliv během roku.

Pokud jste „adoptivním rodičem“, zde najdete informace a odkazy „adoptivním rodičům“ doplňující chod adopce.

Fotogalerie a videa zachycují propagační akce na podporu projektu i reportáže z cest do Keni, které zprostředkovávají vzkazy od dětí, předávání dárků i pohled na školy a jejich zázemí.