Domů

Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku

Jak „adoptovat“ africké dítě na dálku?

  1. Vyberte si konkrétní dítě z on-line databáze dosud „neadoptovaných“ dětí. Školné na základní škole činí 7200,- (300 EUR)/ rok a na střední škole, vysoké škole a v sirotčinci je to 16800,- Kč(660 EUR). Platbu je možné si rozložit i do více splátek.

  2. Kontaktujte koordinátora daného dítěte. Koordinátor vám zašle informace o nejbližším termínu nástupu do školy, způsobech plateb a odkaz na on-line formulář (darovací smlouvu) k vyplnění.

  3. Vyplňte zaslaný on-line formulář (darovací smlouvu) pro vámi vybrané dítě – je třeba uvést vaše jméno a kontaktní údaje a vybrat způsob a frekvenci plateb. Darovací smlouvu pak dvakrát vytiskněte, podepište a odešlete poštou na adresu: Centrum Narovinu, Oldřichova 358/21, 128 00 Praha 2, nebo ji naskenovanou zašlete e-mailem na: info@centrumnarovinu.cz

  4. V kanceláři budou do smlouvy doplněny termíny plateb podle nástupu dítěte do školy a nejpozději do týdne od jejího obdržení vám bude jeden potvrzený originál odeslán zpět.

  5. Zašlete platbu na číslo účtu uvedené na smlouvě. Jako variabilní symbol uveďte číslo dítěte. V okamžiku, kdy od vás obdržíme i platbu, nabude adopce platnosti a bude vám zpřístupněna „Osobní stránka rodiče“, kde si můžete např. vytisknout certifikát a kontrolovat příchozí platby.

  6. Vámi podporované dítě nastoupí v nejbližším možném termínu do školy a přibližně dva měsíce po skončení školního období v Keni od něho dostanete první dopis s vysvědčením a fotografií.

Přijít můžete také po telefonické domluvě osobně do naší kanceláře na adrese Oldřichova 358/21, 128 00 Praha 2 a vše vyřídíme na místě.

» fotogalerie