Domů

3.5. 2015 – Maraton pro Narovinu

Vážení rodiče, kolegové a partneři,

je mi velkým potěšení Vám oznámit, že 3 zaměstnanci mezinárodní školy Park Lane a 1 zaměstnanec Nessie English Preschool se v neděli 3.května zúčastní štafetového běhu v rámci Pražského maratonu s cílem získat prostředky (a podporu) pro Centrum Narovinu, které odvádí skvělou práci při podpoře sirotků a dětí z nejchudších rodin žijících na ostrově Rusinga Island – zvaném též Ostrov Naděje v Keni.

A protože je Keňa proslavená svými úspěšnými maratonskými běžci, dohodli jsme se s kolegy, že Pražský maraton je tou správnou akcí, pomocí které bychom rádi upevnili a dále rozvíjeli naši spolupráci s Centrem Narovinu. Proto veškeré prostředky, které touto akcí naši běžci získají, budou předány na podporu vzdělávacích projektů Ostrova naděje – a to především na rozvoj základní školy a na vybudování a otevření střední školy v roce 2016.

Chcete-li podpořit naše běžce v jejich úsilí získat finanční prostředky na vzdělávací projekty, přispějte darem do kasičky  "Maraton-money box" umístěné v kanceláři naší školy nebo nám dar zašlete na číslo účtu: 2107914717 / 2700.

Budeme vděčni za jakýkoli příspěvek, bez ohledu na jeho výši.

Předem děkujeme za Vaši podporu a zvážení.

S úctou,
Paul Ingarfield
Ředitel školy
Park Lane International School
 

PřílohaVelikost
Leták (anglicky)380.31 KB