Domů

7.11. 2013 – Pozvánka na benefici

27. 10. 2013 |

Vážení adoptivní rodiče, vážení příznivci a přátelé Centra Narovinu,

rádi bychom Vás pozvali na benefiční aukci, která proběhne ve čtvrtek 7.11. od 15 do 19 hod. v Praze.

Udělejte radost sobě i svým blízkým a kupte si krásné dekorace, svícny, loutky nebo obrázky od dětí z celého světa... Vítězné práce z mezinárodní soutěže nám daroval Český rozhlas - Rádio Junior a na akci se chystá i patronka projektu Zora Jandová.

Výtěžek z akce podpoří děti z Komunitního centra Ostrov Naděje na Rusinga Island, konkrétně sháníme potřebné finance na opravu budovy jídelny, která je v havarijním stavu.

Celé odpoledne bude ve znamení workshopů s africkou tématikou, své děti vezměte určitě s sebou a Vy můžete zatím posedět v kavárně a popovídat si o projektech a zkušenostech s koordinátory Centra Narovinu nebo s "adoptivními rodiči", kteří se za dětmi do Afriky vypravili. Předsedkyně Dana Feminová se vrátila z Keni před dvěma týdny, novinek a zážitků ke sdílení je opravdu hodně.

Aukcí nás provede herečka Jitka Ježková, která je zapojena do programu Adopce afrických dětí - projektu pomoci na dálku již několik let a podporuje vzdělání chlapce Collinse v Keni.

Více informací je v přiloženém letáku, pokud se Vám akce líbí, prosíme o sdílení a poslání dál. Děkujeme.

Přejeme Vám krásně podzimní dny a budeme se těšit na setkání v Národopisném muzeu – Musaionu (Letohrádku Kinských) v Praze.

Za Centrum Narovinu,
Simona Heřtusová


» Událost na Facebooku

Galleria: 
PřílohaVelikost
Leták (pdf)287.6 KB
Leták (obrázek)396.49 KB