Domů

13. – 14. 11. – Festival Obzory

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha 1

8 sálů Univerzity Karlovy u metra Staroměstská. Největší outdoorová a cestovatelská akce roku. Přednášky, filmy a workshopy. 30 osobností: horolezci, vodáci, extrémní běžci, slacklineři, cestovatelé, paraglidisté a další. Premiéra Snow Film Festu, hlídání malých a program pro větší děti. Výstavy fotek. Cestovatelský a outdoorový market. Exotická kuchyně ze tří kontinentů. Všechny workshopy i program pro děti v ceně vstupného. Program zde.

Součástí bude DOBROČINNÝ BAZAR.
Máš doma vybavení na hory nebo na cesty, které nepotřebuješ? Věnuj ho do dobročinného bazaru na Festivalu Obzory. Batohy, lyže, cepíny, knihy, mapy, karimatky, stany, termosky…  Celý výnos z prodeje půjde neziskovkám MOST pro Tibet, Chráníme mořské želvy, Namaste Nepál a Centrum Narovinu. Uvedené neziskovky budou mít na Obzorech i svůj stánek. Protože je dobře a dlouho známe, víme, že fungují efektivně, bez nákladů na zbytečnou administrativu.

Centrum Narovinu bude u toho s Férovým obchůdkem, přijďte si vybrat originální dárky s příběhem z Keni… Nebo se zastavte v neděli 14.11. od 11 do 12:30 hod. s dětmi na workshop Africké tvoření. Namalujeme si africké masky a navlékneme korálky. A k tomu si prohlédneme fotografie z Keni a popovídáme si o tom, jak žijí děti ve městech a jak na vesnici, co dělají během dne, jak vypadají africké domy a školy nebo jak si děti v Keni hrají. A kdo bude chtít, může si vyzkoušet africké oblečení, nošení věcí na hlavě a udělat si fotografii na památku…

Těšíme se na setkání