Centrum Narovinu u toho bude s africkými workshopy, dárky s příběhem Férového obchůdku a v 16. hodin budeme promítat a povídat o životě v Keni a rozvojových projektech. Těšíme se na setkání.
Centrum Narovinu u toho bude v sobotu 29. a v neděli 30.7. V rámci afrického tržiště si můžete koupit dárky s příběhem z Férového obchůdku a podpořit vzdělání dětí v Keni. A nejen pro děti budou připravené africké workshopy. Zastavte se za námi.☺
Centrum Narovinu u toho bude v Plzni, Slavkově u Brna, Litoměřicích a Ostravě s dárky s příběhem Férového obchůdku a workshopy Afrika pro celou rodinu.
Webové stránky Centra Narovinu byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví.