Domů

Charitativní výzva pro Ostrov Naděje

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás touto cestou oslovit a požádat Vás o pomoc.

Za sedmero horami a sedmero řekami až v daleké Africe, leží jedna vesnička, kde se obecně prospěšná společnost Centrum Narovinu už 15 let snaží zlepšit životní  podmínky místních obyvatel. Vzniklo zde proto soběstačné a trvale udržitelné komunitní centrum Ostrov Naděje, jehož součástí je dnes mateřská, základní i střední škola, sirotčinec, vzdělávací centrum, farma a zdravotní klinika. Denně ho navštěvuje přes 500 dětí a poskytuje domov více něž 90ti úplným sirotkům! Zdravotní klinika Ostrova Naděje poskytuje pouze základní péči, má laboratoř, dělá porody, poskytuje péči HIV i TBC pacientům, dělá prevenci, vakcinace, prenatální poradnu… , ale nemá operační sál ani specialisty – vážné případy proto musí odesílat do vzdálené nemocnice, ale doprava je velmi komplikovaná. Centrum nutně potřebuje terénní sanitku pro převoz pacientů.

TEPfactor se proto ve spolupráci s Centrem Narovinu rozhodl udělat dobrou věc. Naším cílem je v květnu vybrat dostatek finančních prostředků na pořízení terénní sanitky. Bez Vaší pomoci to ale nedokážeme. Udělejte s námi dobrou věc.

Nebyli bychom to my, abychom to něčím nezpestřili a proto jsem se rozhodli na 21.5.2018 uspořádat CORPORTE TEPfactor CHALLENGE.

Zúčastnit se můžete v 5ti členném týmu a celé startovné půjde na výše zmíněný charitativní projekt. Nespornou výhodou kromě toho, že uděláte dobrou věc je, že si startovné můžete na základě darovací smlouvy odečíst z daní. Navíc soutěžíte o voucher v hodnotě 15 000,- na teambuilding do TEPfactoru Chotilsko.

Spojte příjemné s užitečným a podpořte tento projekt.

Veškeré podrobnější informace najdete v přiložené prezentaci.

Pokud Vás projekt zaujal a chcete přispět na sanitku jen tak, pak je možné poslat peníze na sbírkový účet Centra Narovinu 107-6829480277/0100.

Ráda Vám zodpovím případné dotazy.

S přátelským pozdravem a přáním krásného dne

Lucie Chalupecká
Sales Manager
+420 604 542 981
lucie.chalupecka@tepfactor.com

Za Centrum Narovinu

Simona Heřtusová
mobil 608 301 270
Sokolská 1802/32, Praha 2, 120 00
simona.hertusova@adopceafrika.cz
www.adopceafrika.cz
www.facebook.com/CentrumNarovinu

PřílohaVelikost
CORPORTE TEPfactor CHALLENGE2.33 MB
Tisková zpráva15.23 KB
Banner841.17 KB