Domů

Benefiční aukce sochy od zimbabwského umělce L. Bonjisiho

Vážená paní, vážený pane,

je nám velkým potěšením Vás informovat, že ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Centrum Narovinu, které se zaměřuje na zlepšení vzdělávání, zdravotní péče a životní úrovně v Africe, připravujeme benefiční aukci unikátní sochy od zimbabwského umělce Lovemore Bonjisiho.

Aukce se bude konat v podzimních měsících tohoto roku a výtěžek z dražby bude věnován dětem z projektu Ostrova naděje na Rusinga Island v Keni. Vyvolávací cena sochy činí pouhých 15 000,- CZK.

Rádi bychom Vám tímto sochu předběžně představili. Máte-li o ni zájem , prosím, kontaktujte nás, abychom Vás mohli oficiálně pozvat a následně přivítat na podzimní dobročinné aukci. Bude nám ctí.

Dražba proběhne v galerii MIRO v Praze (www.galeriemiro.cz) v týdnu od 27. října do 2. listopadu a bude spojena s prodejní výstavou afrických fotografií Ester Starman.

Jelikož je našim cílem získat co nejvíce zájemců, dovolujeme si Vás oslovit rovněž s žádostí o přeposlání naší nabídky jiným potenciálním zájemcům či sběratelům afrického umění, případně o poskytnutí kontaktů na zájemce, kteří by rádi vykonali dobrý skutek a kterým by socha přinesla radost.

V příloze Vám zasíláme podrobné informace k soše, která bude předmětem dražby, a informační leták Centra Narovinu. Pro bližší informace o projektu Ostrova naděje prosím navštivte oficiální stránku www.centrumnarovinu.cz, kde můžete získat detailní informace o dobročinných aktivitách Centra Narovinu.

Těšíme se na Vaše reakce a věříme, že se setkáme na podzimní aukci.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Olga Kovaříková

CUM ARTE, spol. s.r.o.
Klimentská 46
110 02 Praha 1
tel: +420 222 311 445
www.cumarte.cz

PřílohaVelikost
Lovemere Bonjisi172.6 KB
Lovemere Bonjisi (anglicky)172.37 KB
Leták Centra Narovinu168.33 KB