Domů

Nabídka vánočních dárků s příběhem

Letošní novinkou a tipem na originální dárek je BENEFIČNÍ KALENDÁŘ OSTROV NADĚJE 2018.

Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli vánoční dárky s příběhem, které realizujeme již třetím rokem. Originální dárky Férového obchůdku udělají radost Vašim nejbližším, zaměstnancům, firemním partnerům i dětem v Keni.

Nabízíme dárkové balíčky v různých hodnotách i provedení, v celofánovém sáčku nebo v papírových krabicích s dřevitou vlnou. Standardní balíček obsahuje férovou kávu a čaj z Keni, které jsou dovezeny přímo bez prostředníků. A také výrobek z mastku, který pochází z výrobní dílny Ostrova Naděje.

Letošní novinkou a tipem na originální dárek je BENEFIČNÍ KALENDÁŘ OSTROV NADĚJE 2018. Fotografie Reginy Jäger nafocené v lednu 2017 přibližují každodenní život v komunitním centru Ostrov Naděje, výdělek podpoří děti z projektu. V našem e-shopu bude k dostání od listopadu za 220,- Kč.
 I letos rádi připravíme další balíčky na míru podle Vašich představ s různými druhy výrobků nebo dárkových certifikátů. A samozřejmě rádi připravíme jen jednotlivé balíčky kávy a čaje – 100 g, 200 g, 250 g, mastkové zboží jako jednotlivé dárečky například do tomboly nebo k Vašemu dalšímu zboží…

Jaká je férová káva a čaj? Férová káva je velice kvalitní 100 % arabica, tato má jeden z nejvyšších možných stupňů v certifikaci Coffee Board of Kenya. Férový čaj z Keni je kvalitní černý čaj. Díky ideálním klimatickým podmínkám, v nichž roste, je obecně pokládán za jeden z nejkvalitnějších na světe. Více detailních informací přílohou.

Kdo vyrábí mastkové zboží? Hrubě otesané výrobky jsou ručně vyrobeny kameníky kmene Kisi z oblasti vesnice Tabaka. Tito kameníci vyškolili ženy z naší komunity na ostrove Rusinga, jak vše dále opracovat, vyhladit, nabarvit, nadekorovat a naleštit. Dílna podporuje soběstačnost a trvalou udržitelnost projektu. Nakoukněte s námi do výrobní dílny.

Kam směřuje výdělek? 100 % výdělku přímo podporuje rozvoj komunitního centra Ostrov Naděje na Rusinga Island v Keni. Komunitní centrum Ostrov Naděje má mateřskou školku, základní i střední školu, sirotčinec a zdravotní středisko, které se stará každý den už o více než 500 potřebných dětí a 15 000 pacientu komunity ostrova Rusinga Island. Více informací k projektu.

Přílohou je více detailních informací ke kávě, čaji i cenách dárkových balíčků.
Neváhejte nás kontaktovat. Rádi sdělíme více informací a navrhneme tu nejlepší variantu právě pro Vás!

Pokud víte o někom, komu by se tato nabídka líbila, budeme moc rádi za přeposlání.
Předem děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na spolupráci.

Krásné podzimní dny,
Simona Heřtusová

Centrum Narovinu
Simona Heřtusová
mobil 608 301 270

Sokolská 1802/32, Praha 2, 120 00
simona.hertusova@adopceafrika.cz
www.adopceafrika.cz
www.facebook.com/CentrumNarovinu

PřílohaVelikost
Férová káva a čaj168.05 KB
Férový obchůdek – nabídka375.86 KB