Domů

Prosba o pomoc – naléhavě hledáme nové kanceláře Centra Narovinu v Praze

Již déle než 15 let organizujeme všechny naše projekty z pronajatých kanceláří na Praze 2 v ulici Sokolská 32, které teď musíme, kvůli prodeji celého činžovního domu a právě probíhající kompletní rekonstrukci, definitivně opustit.

Nejpozději se musíme vystěhovat před koncem listopadu, ale vzhledem ke stále se zhoršujícím podmínkám, ideálně i dříve.

Proto bychom vás rádi poprosili o každou informaci možnosti pronájmu kanceláří za dobrou cenu, nebo pokud by někdo měl možnost nabídnout volné prostory v rámci své firmy, aktivity, nemovitosti apod., mimořádně by nám to pomohlo.

Hledáme ideálně prostory na Praze 2 nebo v podobné lokalitě v širším centru města nebo alespoň dobře dosažitelné hromadnou dopravou. Pro Centrum Narovinu potřebujeme 2 místnosti (celkem by stačilo tak 40 – 60 m2, s prostorem pro zboží do e-shopu a naše sbírky pro Keňu).

Aktuálně za pronájem kanceláří platíme měsíčně 10 000,- Kč (+ energie) a z pochopitelných důvodů nemáme možnost platit o moc víc, což naše hledání dělá ještě náročnějším.

Teď sdílíme prostory i s dalšími dvěma organizacemi s podobnými projekty, takže pokud by se našla výhodná možnost spíše větších prostor, uměli bychom se domluvit opět na sdílení i s kolegy.

Budeme opravdu vděční za každou nabídku pomoci v tomto ohledu.
Předem velice děkujeme.

Vaše Centrum Narovinu

mobil 777 831 836
info@centrumnarovinu.cz