Domů

Adopce - Mildred Muhonja

Zpět
Číslo dítěte: 50796
Dívka,
Dítě vyřazeno z adopce
Město, čtvrť: Maragoli Elwunza
Země: Kenya
Matka: -, farmářka
Otec: Bulton Adenya, nar. 1961, farmář
Popis situace: Mildred žije s rodiči, kteří jsou farmáři. Má pět sourozenců: Moulin, Anet, Judith, Ruth a nejmladší Eunice. Rodina má měsíčně příjem asi 12000 Ksh (cca 3000 kč). Celkem osm lidí bydlí ve třech místnostech hliněného domku, vaří na dříví, svítí petrolejem a vodu berou z řeky. Mildred je zdravá.Dívka ráda tráví čas s přáteli a ve škole ji nejvíc baví debatní kroužek. Ráda by se stala právničkou. V roce 2018 by měla nastoupit do 3. ročníku střední školy.
Kontakt: Hana Jodasová, hana.jodasova@adopceafrika.cz, tel. +420 777 831 836

Projekt „Adopce afrických dětí na dálku“ zprostředkovává keňským chudým dětem přístup ke vzdělání, aniž by je vytrhoval z přirozeného prostředí vlastní komunity. Tento projekt běží již od roku 2002 a pomohl více než 3 500 dětem. Základní částka na podporu jednoho dítěte činí 7200 Kč (300 Eur) za rok.

Jak projekt funguje je popsáno v podrobnějších informacích. Pokud již máte vybrané konkrétní dítě z databáze, zde je vysvětleno jak postupovat a „adoptovat“ africké dítě na dálku.

Adoptovaným dětem můžete také zajistit zdravotní pojištění, ve kterém je jim poskytnuta lékařská péče po celý rok.

Součástí projektu je Klub přátel Adopce, v rámci kterého je možné podpořit vzdělání keňských dětí jednorázovými platbami kdykoliv během roku.

Pokud jste „adoptivním rodičem“, zde najdete informace a odkazy „adoptivním rodičům“ doplňující chod adopce.

Fotogalerie a videa zachycují propagační akce na podporu projektu i reportáže z cest do Keni, které zprostředkovávají vzkazy od dětí, předávání dárků i pohled na školy a jejich zázemí.