Domů

Mediální kampaň Centra Narovinu

Vzděláním k jednotě a partnerství lidí na celém světě“ “ aneb Afrika nevšedníma očima.

Jak jsme Vás již informovali v posledním čísle bulletinu, grant Evropské Unie podpořil velkou spotovou kampaň Centra Narovinu.

V září se točily podklady v Keni na Rusinga Island, piloval se scénář a jednalo se se všemi TV na českém trhu.

Během října se podařilo několikahodinové video sestříhat na požadovanou délku 30´´. Finálně jsou tedy k dispozici dva spoty, jeden na téma Vzdělání a druhý na téma Voda.

Cílem spotů a kampaně je oslovit širší veřejnost a informovat je o rozvojových cílech tisíciletí a v neposlední řadě o konkrétních projektech našeho občanského sdružení v rámci rozvojové pomoci.

Spoty byly spuštěny 1.12. na TV Pětka a od 8.12. na TV Óčko. TV Barrandov navázala 10.12. a konec prosince bude s TV Prima. Všem těmto TV patří naše velké děkujeme za podporu a pomoc a možnost odvysílání velkého množství spotů za nekomerční ceny. Celkem je umístěno 60 spotů na TV Pětka, 40 na TV Óčku, 60 na TV Barrandov a 100 spotů na TV Prima včetně kanálů Prima Cool a Prima Family. Detailní rozpis vysílacích časů přikládáme v příloze.

Centrum Narovinu se rozhodlo podpořit tuto televizní kampaň také v dalších médiích. Na pomoc jsme si přivolali odborníky z mediální oblasti a tak se díky nim spoty objeví také v multikinech sítě Cinestar. Celkem bude puštěno v týdnu od 13.12. v Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Jihlavě, Liberci, Mladé Boleslavi, Opavě, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni a Zlíně 2 460 spotů.

Souběžně se vytvořily spoty se stejnou tématikou pro rozhlasové stanice, rozeslaly se tiskové zprávy a informační články do různých novin a časopisů a objevíme se také v několika televizních pořadech. Vše budeme samozřejmě monitorovat a zveřejníme na našich stránkách či v lednovém bulletinu.

Televizní spoty jsou ke shlédnutí na youtube: spot vzdělání / spot  vzdělání anglická verze a spot voda /  spot voda anglická verze.

Další propagační materiály (rozhlasové spoty, reklamní bannery, info články, inzertní rámečky...), jsou také ke stažení přílohou. Pošlete to prosím dál. Budeme rádi za každou další spolupráci a pomoc s propagací :o)

Děkujeme všem zúčastněným firmám, subjektům i jednotlivcům za velkou pomoc a podporu, bez Vaší iniciativy a zájmu o rozvojovou problematiku a naše projekty by se nepodařilo uskutečnit tolik zajímavých výstupů. V rámci reklamního trhu to byla úsměvná částka, pro nás velká mediální kampaň s nenahraditelnými zkušenostmi. Proto s napětím očekáváme jaké ohlasy a konkrétní dopady vše přinese... a jaká spolupráce a dvířka se otevřou do budoucnosti.

Za Centrum Narovinu

Simona Heřtusová
simona.hertusova@adopceafrika.cz

Video spoty ke stažení:

» Vzdělání
» Vzdělání anglicky
» Voda
» Voda anglicky

» Spoty ve video archivu (velké soubory ke stažení)

PřílohaVelikost
Centrum Narovinu: Afrika inzerát (tiskový rozměr 88x60, pdf)390.27 KB
Centrum Narovinu: Afrika inzerát (tiskový rozměr 128x80, pdf)65.16 KB
Článek Lékařkou v Keni (docx)16.07 KB
Článek Ostrov naděje – Rusinga Island (docx)18.15 KB
Článek Rozhovor s Kenem (docx)21.66 KB
Článek Susan a Tabitha (docx)17.87 KB
Článek Školákem v Keni (docx)16.69 KB
Článek Victor (docx)18.83 KB
Článek Voda pro Kauti (docx)15.71 KB
Článek Za „adoptivní dcerou“ do Afriky (docx)19.34 KB
TV mediální plán (xls)57 KB
Voda (mp3)1.14 MB
Vzdělání (mp3)1.16 MB
Web banner 120x600 (gif)40.38 KB
Web banner 282x282 (gif)50.11 KB
Web banner 300x300 (gif)50.08 KB
Web banner 745x100 (gif)60.27 KB