Domů

Adopce - Brian Otieno Miswanya

Zpět
Číslo dítěte: 50494
Chlapec,
Dítě vyřazeno z adopce
Město, čtvrť: Nairobi Githembe
Země: Kenya
Matka: Nany Mbiko, bez práce
Otec: Steven Mbiko, bez práce
Opatrovník: -, nar. 1947
Popis situace: Brian se narodil 10. 10. 2000 a žije s rodiči na venkově v hliněném domku, kde vaří na dříví a vodu donáší z jezera. Rodiče nemají stálou práci a je pro ně velmi těžké starat se o děti a zajistit jim školné. Brian je zdravý.
Kontakt: Hana Jodasová, hana.jodasova@adopceafrika.cz, tel. +420 777 831 836

Projekt „Adopce afrických dětí na dálku“ zprostředkovává keňským chudým dětem přístup ke vzdělání, aniž by je vytrhoval z přirozeného prostředí vlastní komunity. Tento projekt běží již od roku 2002 a pomohl více než 3 500 dětem. Základní částka na podporu jednoho dítěte činí 7200 Kč (300 Eur) za rok.

Jak projekt funguje je popsáno v podrobnějších informacích. Pokud již máte vybrané konkrétní dítě z databáze, zde je vysvětleno jak postupovat a „adoptovat“ africké dítě na dálku.

Adoptovaným dětem můžete také zajistit zdravotní pojištění, ve kterém je jim poskytnuta lékařská péče po celý rok.

Součástí projektu je Klub přátel Adopce, v rámci kterého je možné podpořit vzdělání keňských dětí jednorázovými platbami kdykoliv během roku.

Pokud jste „adoptivním rodičem“, zde najdete informace a odkazy „adoptivním rodičům“ doplňující chod adopce.

Fotogalerie a videa zachycují propagační akce na podporu projektu i reportáže z cest do Keni, které zprostředkovávají vzkazy od dětí, předávání dárků i pohled na školy a jejich zázemí.